rodinná restaurace
  O restauraci   /   O restauraci  

O restauraci

V srpnu roku 1993 jsme nedaleko centra staré Bystrce otevřeli rodinnou vinárnu Mimoza.

 

Nevelké vnitřní prostory evokující útulné domácí prostředí, bohatá a pestrá nabídka minutkové kuchyně a v neposlední řadě i spolehlivá obsluha v osobě samotných majitelů si brzy získaly srdce celé řady hostů nejen z blízkého okolí.

S potěšením můžeme říci, že naši stálí hosté jezdí za námi do Bystrce z širokého okolí Brna, jen aby strávili příjemné chvíle ve své oblíbené hospůdce. 

Avšak tradiční český zákazník se neobejde bez svého oblíbeného nápoje, a tím je pivo. Proto jsme, se rozhodli vyjít naším hostům vstříc, podepsali jsme smlouvu s pivovarem, a z původní vinárny Mimoza se stal dnešní Mimoza Club.

Abychom rozšířili prostory naší restaurace alespoň v letních měsících, zřídili jsme před vchodem letní zahrádku. Na jaře roku 2001 jsme celý prostor venkovní zahrádky zastřešili a umožnili tak našim hostům příjemné posezení i v deštivých dnech. Ulice U sokolovny totiž leží v klidné části staré čtvrti mimo frekventované dopravní tepny protínající novou zástavbu. Hosté tak nejsou obtěžováni ani nadměrným hlukem, ani výfukovými plyny projíždějících automobilů.

Pro návštěvníky naší restaurace připravujeme jídlo z nejlepších surovin podle ověřených receptů. Dbáme na to, aby jídlo bylo chuťově vyvážené a hosté od nás odcházeli sytí. Tradiční česká kuchyně je nám nejbližší, ale v našem menu najdete i jídla inspirovaná zahraniční kuchyní.

V naší restauraci samozřejmě nezapomínáme ani na děti, pro které vaříme malé porce nejoblíbenějších jídel.

Návštěvníkům Mimoza Clubu nabízíme široké spektrum dalších dobrot, kterými si můžete zpestřit posezení u piva nebo vína. Teplé pražené mandle jsou výborným doplňkem k pivu. Palačinky se šlehačkou a teplá káva zase potěší každého milovníka sladkostí. 

Pro slavnostní chvíle naléváme kromě piva a vína také řadu alkoholických nápojů. Včetně různých druhů whisky a bourbonu, nebo míchaných koktejlů.

Všem hostům je zdarma k dispozici, bezdrátové WI-FI připojení k Internetu s přenosovou rychlostí 4 Mb/sec.

Přijďte si zasurfovat u dobré večeře.

Vaříme pro Vás

bar a restaurace Brno - Bystrc

Copyright © MIMOZA CLUB - bar a restaurace Brno - Bystrc